Download from Bandcamp

Enter URL of the Bandcamp page below
Get MP3

BRAIN

BRAIN
Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
Improvised Music Series

Zarejestrowane w jednym tygodniu BRAIN, DOG i HUM są znakomitym przykładem improwizacji w procesie.

Piotr Mełech, Jacek Mazurkiewicz i Vasco Trilla uprawiają wolną formę w muzyce od lat. Każdy z nich w Multikulti Project wydał po kilka płyt. W centrum ich zainteresowań, za każdym razem są raczej pomijane w głównym nurcie kultury i sztuki zdarzenia nagłe, nieoczekiwane, incydentalne. Ich reakcje nie wynikają z żadnych schematów, czy ukrytych wzorów. Tkają z nich zmysłową i elektryzującą opowieść, wywiedzioną z głębin różnorodności ich pragnień i fantazji. Doświadczanie ich muzyki jest zawsze dla słuchaczy jakimś wyjściem poza. Poza przyzwyczajenia, stereotypy i oczekiwania, poza samych siebie.
W ich artystycznym imaginarium słowa takie jak "moje", "twoje" blakną, a takie jak "nasze", "wspólne" nabierają światła.

BRAIN (koncert z MÓZG Warszawa), DOG (koncert z PIES andaluzyjski) i HUM (sesja studyjna) - trzy płyty, trzy różne miejsca. trzy odrębne formy, trzy etapy improwizacji w procesie - podstawowego doświadczenia ich artystycznego istnienia.
Tomasz Konwent - wydawca

Recorded February 24, 2016 at Mózg [live] / Warszawa
Recorded and mixed by Jacek Mazurkiewicz
Mastered by Marcin Bociński

Found tracks

Mełech / Mazurkiewicz / Trilla - Brain One
Download
Mełech / Mazurkiewicz / Trilla - Another Brain
Download

Suggestions

About

Download Bandcamp is a free service that searches a submitted Bandcamp page for music streams and allows the user to save it as an MP3 file. In no way does this tool store music, it simply forwards the user to the original music on the Bandcamp site which they are able to listen to anyway.

Please support the artist and purchase the single/album directly from Bandcamp.com and adhere to our Terms of Service.